Kredyt dla firm mBank

Finansowanie dla firm

Kredyty firmowe z mBank

mBank oferuje kredyty dla firm w formie kredytów z zabezpieczeniem jak i bez zabezpieczenia. W ofercie kredytowej dla firm można znaleźć także kredyty z gwarancją de minimis BGK (Bank Gospodarki Kredytowej). Firmy, działające na rynku od co najmniej 12 miesięcy, mogą wystąpić do mBanku o pożyczkę dla firm. Maksymalna kwota takiego kredytu sięga 100 000 złotych, a maksymalny okres spłaty sięga nawet 60 miesięcy. Kredyt gwarantowany może się znaleźć na rachunku firmy w czasie 15 minut od momentu zaakceptowania warunków umowy kredytowej.

Kredyt gwarantowany w mBanku

Kredyt gwarantowany to kredyty dla firm które mogą sięgać nawet 100 tysięcy złotych, przy czym połowa tej kwoty jest dostępna online bez dodatkowych formalności. Ten kredyt daje możliwość podzielenia go na pożyczkę dla firm, limit kredytowy w rachunku czy na zwiększenie limitu kredytowego firmowej karty kredytowej. Z kolei kredyt zabezpieczony dla aktywnych to długi czas kredytowania oraz nawet 200 tysięcy złotych kredytu. Taki kredyt firma może spłacać przez nawet 20 lat, przeznaczając go na bieżące cele. Ten kredyt jest zabezpieczany hipoteką ustanowioną na nieruchomości mieszkalnej, albo hipoteką lokalu użytkowego.

Kredyt z linią finansową EBI

Kredyt z linią finansową EBI (Europejski Bank Inwestycyjny). EBI jest instytucją finansowa EU (Unii Europejskiej), działa od początku 1958 roku, została powołana na mocy traktatu z 1957 roku o utworzeniu EWG (Europejska Wspólnota Gospodarcza). Akcjonariuszami EBI są państwa członkowskie Unii Europejskiej. Siedzibą EBI jest Luksemburgu. Europejski Bank Inwestycyjny posiada niezależność względem budżetu UE, posiada własną osobowość prawną i organy decyzyjne (m. in. Rada Dyrektorów, Rada Gubernatorów, Komisja Audytowa, Komitet Zarządzający). Kredyt firmowy EBI jest przeznaczony na finansowanie projektów aż do 25 milionów euro. Taki kredyt dla firm może być przeznaczony na finansowanie działalności badawczo-rozwojowej i jest dedykowany dla mikroprzedsiębiorstw oraz firm z sektora MSP (Małych i Średnich Przedsiębiorstw), w których jest zatrudnionych mniej niż 250 pracowników. mBank ułatwia także przeniesienie kredytu dla firm z innego banku oraz oferuje leasing na finansowanie środków trwałych.

Comments

  1. Post
    Author
    Wimer88

    Ciężko się nie zgodzić, że możliwości finansowania firm są co raz to większe, tylko się cieszyć, bo i możliwości szybkiego rozwoju są dla nas wówczas większe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.