Kredyty dla firm pod zastaw

Kredyt dla firm pod zastaw samochodu

Finansowanie inwestycji w małej firmie

W małych przedsiębiorstwach jednym ze sposobów na finansowanie inwestycji są kredyty dla firm. Szybko pozyskane środki finansowe można odpowidnio zainwestować, aby w następnej kolejności czerpać z tego odpowiednio większe zyski. Warto tu wspomnieć, że jest coś takiego jak kredyty dla firm pod zastaw np. samochodu lub maszyn. Bez problemu można otrzymać pożyczki pod zastaw bez BIK. Dzięki uproszczonej formie, procedury uzyskania gotówki przebiegają szybciej, niż zazwyczaj. Dla małych firm czas może mieć kluczowe znacznie aby utrzymać płynność finansową lub zabezpieczyć środki pod nowe inwestycje. Możliwości finansowania jest dużo, natomiast tych, które zapewniają możliwość szybkiego pozyskania środków jest już niewiele. Na pewno pożyczka pod zastaw środków trwałych jest jedną z nich.

Kredyt pod zastaw samochodu

W sytuacji, gdy nasza firmowa inwestycja ma być finansowana jak najszybciej liczy się czas, w którym możemy pozyskać konieczne środki finansowe na dalszy rozwój. Jeżeli wybiera się pożyczkę gotówkową bez BIK, BIG, KRD, to pieniądze otrzymuje się błyskawicznie. Jest to również znakomite rozwiązanie na sytuacje awaryjne, gdy nagle stwierdza się lukę w budżecie firmy i nie można czekać na dodatkowy dochód. W przypadku niedużych działalności obrót bywa na tyle mały, że kredyt dla firm jest czasem po prostu niezbędny. Wygodna jest również forma zabezpieczenia pożyczki. Może być to na przykład kredyt pod zastaw samochodu, który w niemal każdej firmie jest wciągnięty do rejestru środków trwałych. Warto zwrócić uwagę na tego typu możliwości finansowania inwestycji. Tym bardziej, że możemy pozyskać nawet 100.000 zł w gotówce. Zabezpieczeniem dla takiej pożyczki gotówkowej nie musi być samochód, często zabezpieczeniem dla kredytu mogą być maszyny, które firma już posiada.

Więcej na: Rachunki.pl
Więcej o zabezpieczeniu kredytu: https://pl.wikipedia.org/wiki/Zabezpieczenie_kredytu

Comments

 1. Post
  Author
 2. Post
  Author
  Przedsiębiorczy

  Ciekawa propozycja, warto pamiętać, że środki trwałe w firmie też mogą być zabezpieczeniem. A kredyty gotówkowe mają tą zaletę, że można je otrzymać znacznie szybciej niż inwestycyjne.

 3. Post
  Author

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.